x 
Můj seznam

Můj seznam

Váš seznam je prázdný

O nás

Váš specialista přes podlahové krytiny

Na českém trhu již od roku 1998

Rodinná firma podlahy Blažek působí na českém trhu již od roku 1998. Sídlo firmy se nachází v Dolních Bojanovicích na jihu Moravy. Naše firma se specializuje na veškeré podlahářské práce a v našem podlahovém studiu Vám nabídneme širokou škálu podlahovin (laminátové, dřevěné, PVC, koberce, atd.).

Anhydrit a cement

Pracujeme také s litými anhydritovými a cementovými podlahami (stále častější náhrada klasických betonových potěrů), takže vám můžeme zaručit vysokou kvalitu odvedené práce od vylití základní podlahové vrstvy až po finální pokládku Vámi vybrané podlahoviny. Rádi se také postaráme o zrenovování Vaší dřevěné podlahy.

Zdarma

Samozřejmostí je, že vám poskytneme zcela zdarma poradenství, zaměření a cenovou kalkulaci.

Precizní provedení

Naším cílem je poskytnout Vám naše služby v precizním provedení, tak abychom uspokojili co nejlépe Vaše požadavky. Jsme zde pro Vás a jde nám o Vaši spokojenost!


Lité anhydritové a cementové potěry

Čerpání betonu


Projekt FVE Blapo, s.r.o.
č. p. CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0006899 je spolufnancován Evropskou unií.

Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny 20 kWp bez akumulace sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využit obnovitelných zdrojů dojde k optmalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.